Nemokamų kanalų paieška iš palydovo

Su SATCR galvute atlikti nemokamų kanalų paieškos neįmanoma.
Jei turite 1 LNB (1 galvutės) sistemą, atlikti nemokamų kanalų paiešką galima. Iš mūsų palydovo galite rasti rusiškų, lenkiškų, ukrainietiškų ir kitų kanalų neįeinančių į pagrindinį turimą planą.
Jei turite daugiau nei 1 LNB, atlikti paiešką galima iš kitų palydovų – pagal parinktą palydovą. Tuomet matytumėte nemokamus kanalus iš kitų palydovų, jei antena sureguliuota tinkamai.

PALYDOVAI:

Sirius (Astra 4,5) 204° – mūsų kanalai + rusiški / lenkiški / ukrainietiški ir kt.
Hotbird 195° – arabiški kanalai / rusiški (daug ukrainietiškų, lenkiškų) ir kt.
Astra 1,19 187° – austriški / vokiški kanalai.

Kiti naudojami palydovai: Thor (skandinaviški kanalai) ir Amos.

Svarbu: atstačius gamyklinius parametrus laisvųjų nemokamų kanalų paiešką reikės atlikti iš naujo.

Svarbu: Kadangi tai yra laisvieji nemokami kanalai (kitų transliuotojų), atsakyti už šių kanalų transliaciją, deja, bet negalime.


Vaizdo įrašas:

Hibridinio nuotolinio valdymo pultelyje spauskite MENU mygtuką, pasirinkimų juostoje rinkitės
Nustatymai ir patvirtinkite OK mygtuko paspaudimu.

Naujai atsivėrusiame lange rinkitės LNB nustatymai, spauskite rodyklę į dešinę ir pasirinkite LNB numeris. Pasirinkimą patvirtinkite OK mygtuku.

LNB numeris turi būti parinktas 4 ir patvirtintas OK mygtuku.

Atlikus šiuos veiksmus, ekrane matysite DiseqC parinktis. Priklausomai nuo to, iš kokio palydovo kanalų ieškote, prie kiekvieno jų turi būti palydovo pavadinimas (jei šis reikalingas).

Norint parinkti palydovą DiseqC komutatoriui, spauskite ant norimo OK mygtuką hibridinio imtuvo pultelyje ir išsirinkę palydovo pavadinimą patvirtinkite OK mygtuku pasirinkimą.

Norint ieškoti nemokamų kanalų iš palydovo, rinkitės Nemokami kanalai iš palydovo, spauskite rodyklę į dešinę ir išsirinkę Paieška pasirinkimą patvirtinkite OK mygtuku.

Šiame lange matomi palydovai bei juose esantys dažniai. OK mygtuku pasirinkite norimus dažnius, Raudonu mygtuku (Home3 imtuvo pultelyje OK mygtuku reikės pasirinkti kiekvieną iš dažnių) patvirtinkite, kad norite atlikti paiešką iš visų palydove esančių dažnių (rekomenduotina). Patvirtinti dažniai tampa užpildyti balta spalva apskritime.

Norint pradėti nemokamų kanalų paiešką spauskite Žalią mygtuką pultelyje.

Jei pastebėjote klaidą – būsime labai dėkingi, jei apie tai mus informuosite! 🙂 Tai padaryti galite paspaudę šia klavišų kombinaciją kompiuteryje. Ctrl+Enter.

Ar šis straipsnis buvo naudingas?

Susiję straipsniai

Mums rūpi Jūsų nuomonė
Pasidalinkite savo nuomone ir pastebėjimais apie paslaugų kokybę bei aptarnavimą
Užpildyti anketą

Klaidos pranešimas

Žemiau pateiktas komentaras bus nusiųstas straipsnio autoriams